ELEKTROMONTÁŽNÍ PRACOVNÍK LINIOVÝCH STAVEB

Náplň práce:

Převážně se jedná o práce ve venkovním prostředí a to na elektrickém zařízení nadzemního a kabelového vedení distribuční sítě a lokálních rozvodů soukromých provozovatelů včetně výstavby stožárových, zděných a kioskových trafostanic v napěťové hladině od 0,23kV až do 35kV. Práce probíhají v rámci plánovaných investic (obnova sítě, zákaznické stavby) a běžné údržby a dále při mimořádných událostech jako jsou poruchy případně kalamitní stavy včetně hotovostí.Navazující činnosti jsou obsluha osobních a nákladních automobilů, montážních plošin, bagrů, jeřábů, atp…

Požadujeme:

  • vyučen v technickém oboru: elektro
  • pracovní nasazení
  • odpovědnost, preciznost, flexibilitu
  • ochotu se i nadále vzdělávat
  • ŘP sk. B, C + E
  • osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978
  • orientace v elektromontážní činnosti
  • odborná znalost (čtení výkresové dokumentace, zákony, normy, vyhlášky, atp.)

 Výše uvedené požadavky jako osvědčení, orientace v elektromontážní činnosti, odborná znalost a řidičské oprávnění sk. C + E je pouze výhodou nikoliv podmínkou.

Nabízíme:

  • práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • mzda až 28 000 Kč + pohyblivá složka mzdy
  • práce v jednosměnném provozu (ranní směna)
  • nadstandardně ohodnocená práce přesčas
  • po zapracování: PŘÍSPĚVKY na pojištění + PŘÍSPĚVEK na stravování a další
  • pracovní prostředí s příjemným pracovním kolektivem
  • příležitost profesního a odborného rozvoje
  • každý pracovník je vybaven pracovním oděvem, obuví a nářadím
  • šatny vybavené vlastní skříňkou a sociálním zařízením

Kontaktní údaje: Milan Klein, tel.: 724 151 192, email: klein@elmo.cz

Rychlý kontakt

+420 577 637 300
 elmo@elmo.cz

Příluky 386
760 01 Zlín-Příluky
: 15528588 / DIČ: CZ15528588