PROJEKTANT ELEKTRO

Náplň práce: Tvorba projektové dokumentace v programu AutoCAD nebo MicroStation. Jednání ohledně zakázek se zadavateli zakázek, státní správnou atd. Vyřízení potřebné dokumentace s dotčenými orgány a osobami.

Požadujeme:

  • vyučen nebo SŠ vzdělání v technickém oboru: elektro
  • zkušenosti s tvorbou projektové dokumentace výhodou
  • znalost práce na PC
  • pracovní nasazení
  • odpovědnost, preciznost, flexibilitu
  • samostatnost, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • práce na hlavní pracovní poměr
  • nástupní mzda 25 000 Kč + pohyblivá složka mzdy
  • pouze ranní směna
  • příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • příjemné pracovní prostředí
  • příležitost profesního a odborného rozvoje

Kontaktní údaje: Petra Soukupová, tel.: 577 637 300, email: soukupova@elmo.cz

Rychlý kontakt

+420 577 637 300
 elmo@elmo.cz

Příluky 386
760 01 Zlín-Příluky
: 15528588 / DIČ: CZ15528588

Ochrana osobních údajů