SKLADNÍK

Náplň práce:

Skladník se stará o zásobování liniových staveb elektromateriálem, jeho objednáváním, přejímáním a vychystáním elektromateriálu na jednotlivé zakázky. Dále se zabývá jeho evidencí. Vedení skladového hospodářství zahrnuje taktéž každoroční inventuru skladových položek. Skladové prostory materiálu se nachází ve venkovním prostředí.

Požadujeme:

  • vzdělání: min. vyučen v technickém oboru

  • znalost skladového hospodářství výhodou

  • znalost práce na PC

  • pracovní nasazení

  • odpovědnost, samostatnost, preciznost, flexibilitu

Nabízíme:

  • nástupní mzda až 25 000 Kč

  • práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

  • práce v jednosměnné provozu (ranní směna)

  • po zapracování příspěvek na stravování

  • pracovní prostředí s příjemným pracovním kolektivem

  • příležitost profesního a odborného rozvoje

  • poskytujeme pracovní oděv, obuv

Kontaktní údaje: Petra Soukupová, tel.: 577 637 300, email: soukupova@elmo.cz

Rychlý kontakt

+420 577 637 300
 elmo@elmo.cz

Příluky 386
760 01 Zlín-Příluky
: 15528588 / DIČ: CZ15528588

Ochrana osobních údajů