STAVEBNÍ DĚLNÍK ELEKTROMONTÁŽNÍCH PRACÍ

Popis pracovní pozice:

Jedná se převážně o pomocné stavební a montážní práce ve venkovním prostředí a to při pokládce a výstavbě elektrického vedení. Součástí této činnosti jsou zároveň zednické práce při úpravě povrchů zdiva (např. fasády, atp.) a komunikací (např. dlažby, betony, atp.).

Stavebního montér řeší způsob a provedení výkopových prací s přímou účastí při ručním kopání případně plní funkci dozoru při výkopu bagrem. Dále pracovníci v této pozici provádí úpravu lože výkopů pro pokládku kabelů a chrániček, montáž ochranných prvků pro vedení, jako jsou betonové žlaby a zákryty, dále pak dokončovací práce jako jsou záhozy výkopů (ručně/strojně), případně definitivní úprava povrchů po uvedené stavební činnosti (ručně/strojně).

Stavební montér provádí na základě příslušné kvalifikace obsluhu osobních a nákladních automobilů, vysokozdvižných plošin, bagrů, jeřábů, atp.

Co byste měl/a splňovat?

  • min. vyučen, vyučen v oboru stavebnictví výhodou
  • pracovní nasazení
  • odpovědnost, preciznost, flexibilitu
  • ochotu se i nadále vzdělávat
  • ŘP sk. B, C, E
  • oprávnění k řízení stavebních strojů
  • odborná znalost (čtení výkresové dokumentace, zákony, normy, vyhlášky, atp.)

Výše uvedené požadavky jako odborná znalost a řidičské oprávnění sk. C + E, oprávnění k řízení stavebních strojů je pouze výhodou nikoliv podmínkou.

Co Vám nabízíme?

  • práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • mzda až 28 000 Kč + pohyblivá složka mzdy
  • práce v jednosměnném provozu (ranní směna)
  • nadstandardně ohodnocená práce přesčas
  • po zapracování: PŘÍSPĚVKY na pojištění+PŘÍSPĚVEK na stravování a další
  • pracovní prostředí s příjemným pracovním kolektivem
  • příležitost profesního a odborného rozvoje
  • každý pracovník je vybaven pracovním oděvem, obuví a nářadím
  • šatny vybavené vlastní skříňkou a sociálním zařízením

Kontaktní údaje: Milan Klein, tel.: 577 637 415, mob.: 724 151 192 email: klein@elmo.cz

Rychlý kontakt

+420 577 637 300
 elmo@elmo.cz

Příluky 386
760 01 Zlín-Příluky
: 15528588 / DIČ: CZ15528588